NAPODOBENINY

ROZDÍL MEZI BYE BRA PODPRSENKOU A NAPODOBENINAMI JE VYSVĚTLEN

Bye Bras jsou vyrobeny s použitím lékařského lepidla, které se vyrábí ve spolupráci s 3M. Není to jen průměrně páska, ale lékařská páska, která se vyrábí aby uzvedla několik kilogramů prsou vytažením kůže nahoru. Bye Bra je tedy bezpečná a spolehlivá lepicí páska prsou. Bohužel, čínské společnosti zkopírovali tento koncept takovým způsobem, že to může poškodit vaše zdraví, a v těchto dnech mnoho nezodpovědných firem importuje tyto napodobeniny bez testování jejich účinku na zdraví. Jsme přesvědčeni, že by se za to meli stydet.

1. RAKOVINA, VROZENÉ VADY A POŠKOZENÍ REPRODUKČNÍ SCHOPNOSTI

Naše výsledky testů ukazují, že všechny napodobeniny, které jsme testovali jsou vyrobeny z materiálů, které jsou známé, že způsobují rakovinu, vrozené vady a poškozují reprodukční schopnost. Některé napodobeniny jsou dokonce tak nehorázné, že to mají i na obalu. Zkontrolujte prosím níže uvedený printscreen.

be-up

2. POŠKOZENÍ POKOŽKY

Tyto napodobeniny vedú k poškození pokožky. Viděli jsme ženy jak si poškozují jejich kůži, protože použili pásku, která není určená k použití na zvednutí prsou. Pokud jste stále na pochybách, podívejte se na recenze, které najdete na eBay a Amazonu. Můžeme Vás ubezpečit, že dobré recenze jsou často falešné, zatímco 1-2 hvězdičkové hodnocení odhaluje skutečnou kvalitu napodobenin.

sin bra

3. I POKUD SE VÁM PODAŘÍ APLIKOVAT NAPODOBENINU, NEBUDE DRŽET CELOU NOC.

Napodobeniny, které jsme testovali nejsou ani blízko k pásce na lékařské úrovni. Vypadali spíš jako pásky používané k balení dárků. Kromě skutečnosti, že prostě dobře nelepí, nemohou zvládnout pot. Pokud by jste tančili, skákali, nebo se potili, byly byste nejen bez ramínek, ale take bez podprsenky.

JAK ROZEZNAT SKUTEČNOU BYE PODPRSENKU

Skutečná Bye podprsenka má vždy speciální reflexní nálepku s jedinečným sériovým kódem na přední straně obalu. Pokud byste chtěli zjistit, zda je Vaše Bye Bra skutečná, neváhejte a zašlete nám kód, tak to můžeme pro Vás skontrolovat.

Máte-li jakékoli další otázky týkající se Bye Bra, neváhejte nás kontaktovat.