Často kladené dotazy Bye Bra

Chcete-li mít svůj nákup doručený bezplatně, berte v úvahu následující požadavky:

  • Vaše objednávka musí být nad 799 pro krajiny v Evropě
  • Vaše objednávka musí být nad 799 pro zbytek světa
* Upozorňujeme Vás, že na výše uvedené informace se mohou vztahovat jistá omezení:
  • Vaše krajina nemusí mít nárok na bezplatné dodání
  • Vaše krajina nebo region nemusí mít nárok na naši doručovatelskou službu

Ne, není. Výrobek prošel následujícími testy: Chemické testy - Určení prodyšnosti pH netkané textilie, určení volného a hydrolyzovaného formaldehydu, identifikace plastů, test cytotoxicity a test určení snášenlivosti s kůží. Cílem testů bylo určení možných nežádoucích účinků biologických materiálů při styku s kůží. Závěrem provedených testů bylo, že materiály použité při výrobě produktu jsou v rámci bezpečného rozmezí pro lidské zdraví při styku s kůží.

Ne. Bye Bra je nalepovací výrobek vyrobený z termopolyuretanu. Je velmi pružný a měkký, proto se dobře adaptuje na tělesnou teplotu.

Před použitím je třeba se ujistit, že prsa jsou suchá a zbavená jakýchkoliv stop po krému a jiné kosmetice. Před použitím musí být vaše prsa zcela suchá. Nechoďte do koupele, či sprchy těsně po použití Bye Bra. I když to tak nemusí vypadat, pokožka není 100% suchá a lepivá část Bye Bra nepřilne tak, jak má. Podobné účinky se projeví i na zpocené pokožce.

Může, pokud ji použijete na mastnou, anebo vlhkou pokožku. Pokud není pořádně nasazena, zůstane přilepena jen chvíli. Pokud však vaše Bye Bra drží několik minut po aplikaci, určitě se pak sama neodlepí.

Opatrně odstraňte dolní část papíru podél znázorněné čáry, jinak se bude trhat.

Ano, toto je zcela normální, dokonce žádoucí. Bye Bra je v podstatě simulace modelování plastických operací prsou / liftingu poprsí. Během skutečné operace se však nežádoucí objem odstraní, což se pochopitelně při použití Bye Bra neděje. Bye Bra nabízí silikonové kryty bradavek, jakož i hedvábné kryty bradavek (ne však průměrné silikonové kryty, které vám nabízejí všude na internetu, ale vysoce kvalitní a znovupoužitelné kryty bradavek!) Může vás tedy zajímat, proč Bye Bra nabízí obě možnosti. Protože každé ženské poprsí je jiné. Malé bradavky, velké bradavky, menší dvorce, větší dvorce, atd.. Hedvábné kryty bradavek jsou lehčí, menší (6 cm) a nemohou být použitelné znovu. Lepidlo a materiál je určen na jedno použití. Proto jsou méně viditelné například v saténových šatech, ve kterých mohou být větší silikonové kryty víc patrné. Naše silikonové kryty bradavek jsou o něco větší (8 cm) a lze je použít víckrát. Pokud potřebujete kryty bradavek častěji, doporučujeme vám Bye Bra se silikonovými kryty bradavek. V případě, že je vaše bradavka, nebo dvorec větší než běžný průměr, doporučujeme také Bye Bra se silikonovými kryty bradavek, protože tento typ lépe pokryje dvorec a bradavku, rovněž má větší plochu pro uchycení na pokožku. Nelze však říci, že některý typ je lepší – záleží zcela na preferencích zákaznice.

Při nošení Bye Bra se vám může stát, že vaše bradavky ztvrdnou. Jelikož nemáte na sobě podprsenku, může být viditelnost tohoto efektu společensky nevhodná. V každém balení Bye Bra proto najdete grátis přiložené "kytičky" z delikátního materiálu, které můžete použít na oblast bradavky a dvorce.

Samozřejmě, a nejen to! Bye Bra se osvědčila také při saunování, protože drží dokonale.

Výrobce doporučuje 12 hodin. My doporučujeme 8 hodin. Je ale důležité poznamenat, že tělesná teplota ovlivňuje lepivost přilnavých částí, které časem vysychají a proto, čím déle Bye Bra máte na sobě, tím silněji přilne k tělu. Proto může být její pozdější odstraňování nepříjemným zážitkem. Do 12 hodin po aplikaci odstraňte celou lepivou část, protože se oficiálně nedoporučuje delší jednorázové použití.

Pokud si výrobek budete snímat uvědoměle, proces nebolí. Nikdy nepoužívejte systém "rychlého tržení", neboť se nejedná o obyčejnou náplast. Začněte v kterémkoliv z okrajů Bye Bra a jemně výrobek odlepte. Tento způsob je jednoduchý a nedoprevázelo ho žádné nepohodlí. Takže, ještě jednou: pomalu, jemně a opatrně.

Ne, není to možné. Technicky to není možné. Po jednom použití materiál přestane být lepivý.

Ne: výrobek se sestává z velmi jemného materiálu, jež běžně není vidět přes oblečení.

Ano, prsa se navrátí do původního tvaru. Máte dotazy nebo připomínky ohledně používání Bye Bra, o které byste se s námi chtěli podělit? Dejte nám je vědět na info (@ @ @) byebra.cz